OTTO Work Force
Czy marzysz o spędzeniu letnich miesięcy za granicą, ale potrzebujesz na to kasy? Z nami upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu! Wyobraź sobie, że pracujesz w Amsterdamie, Hadze czy Rotterdamie i codziennie spędzasz wolny czas na zwiedzaniu i poznawaniu holenderskiej kultury. Zachęcające, prawda?

Lato w Holandii Praca w magazynie za 12€/h!

  • Data publikacji:
  • 15-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • wiele lokalizacji
  • Wynagrodzenie:
  • Wynagrodzenie: nawet do 12 €/h
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: nawet do 12 €/h

Zostań pracownikiem magazynu, ogarniaj paczki z produktami znanych marek i zarabiaj w €URO! Będziesz odpowiedzialny za zbieranie zamówień, pakowanie produktów, sortowanie towaru, etykietowanie kartonów i inne. A wszystko to w nowoczesnych magazynach zlokalizowanych w różnych regionach Holandii! A co z asortymentem? Możesz pracować z modnymi ciuchami od Tommy Hilfiger, popularnymi wśród uczniów pomocami szkolnymi IDDINK czy produktami supermarketów Jumbo!

Z nami zyskujesz:

♦ Atrakcyjne wynagrodzenie i wypłatę zawsze na czas

♦ SUPER dodatki płacowe

♦ Pracę w wygodnym systemie zmianowym

♦ Wsparcie koordynatorów

♦ Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi

♦ Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

♦ Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

♦ Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

♦ Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat

Twoje zadania:

♦ zbieranie produktów na terenie magazynu,

♦ sortowanie i pakowanie,

♦ kontrola jakości,

♦  układanie kartonów na paletach,

♦ przygotowanie paczek do wysyłki.

Co powinieneś potrafić? Nie potrzebujesz doświadczenia ani specjalistycznych kwalifikacji – najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Wszystkiego nauczysz się podczas szkoleń stanowiskowych. Jedyne, co może Ci się przydać, to znajomość j. angielskiego. Dzięki temu będziesz rozchwytywany/a przez pracodawców i będziesz mógł/mogła przebierać w ofertach do woli!

Nie zwlekaj! Wykorzystaj szansę na niezapomniane wakacje i zgarnięcie dużych pieniędzy! Aplikuj już teraz i pozwól nam pomóc Ci w spełnieniu marzeń!

https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11372/login? &iis=job+portal&iisn=owfplir+inne&utm_source=job_portal&eutm_medium=owfplir_inne

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.