Lider logistyki

Twój zakres obowiązków

  • Praca w obszarze magazynowania:
  • nadzór nad kosztami i monitorowanie wykonania budżetu logistyki
  • zarządzanie pojemnością i wydajnością magazynową
  • nadzór i przeprowadzenie inwentur w obszarze magazynów operatów
  • opieka techniczna nad budynkiem magazynu w Stanowicach
  • opieka nad gospodarką paletową (zakup/wynajem palet/monitoring zwrotu palet od klientów)
  • Praca w obszarze logistyki kontraktowej:
  • codzienny kontakt z operatorami logistycznymi
  • kontrola i rozwijanie współpracy z operatorami logistycznymi
  • optymalizacja procesów z operatorami i prowadzenie wspólnych projektów oszczędnościowych
  • kontrola i weryfikacja kluczowych wskaźników efektywności
  • bieżąca reakcja na problemy w pracy z operatorem logistycznym
  • Wdrażanie polityki LEAN/ KAIZEN
  • Kontrola procesu i jakości usług

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach logistycznych
  • wiedza z zakresu logistyki kontraktowej, magazynowania, rozumienie zasad działania łańcuchów dostaw
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność prezentacji i zarządzania zespołem
  • samodzielność, opanowanie, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • duże możliwości rozwoju merytorycznego
  • zintegrowany ze stanowiskiem system szkoleń
  • stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną