Poszukujemy pracownika na stanowisko: lider prac leśnych

Lider prac leśnych

  • Data publikacji:
  • 26-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • 140 dkk brutto na godzinę
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny
Informacje
  • Lider pracujący - Prace leśne

  • Numer oferty: L-101

  • Start pracy: marzec

  • Koniec pracy: praca na stałe (9-10 miesięcy w roku)

  • Ilość wakatów: 1

Poszukujemy lidera, który będzie pracował z grupą pracowników  a zarazem osobę kontaktową dla duńskiego klienta. Lider będzie również odpowiedzialny za nadzorowanie i  optymalizowanie pracy grupy pod kątem wydajności i jakości.

    Zakres obowiązków:
  • prace fizyczne przy choinkach,

  • kierowanie i zarządzanie grupą 5-50 osobową (w wysokim sezonie) wspólnie z duńskimi kierownikami,

  • odpowiednie kontrolowanie i motywowanie pracowników,

  • kontakt z duńskim klientem,

  • rozwiązywanie problemów organizacyjnych pracowników,

  • współpraca z działami wewnętrznymi w firmie, m.in:  rekrutacja, administracja

Oferujemy
  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu podatków​:  14500PLN

  13000 PLN podstawa +  1500 PLN pieniądze wakacyjne

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną  w Danii

  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

    Oczekujemy:
    • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,

    • doświadczenia w pracy przy choinkach,

    • prawa jazdy kat. B

    • rzetelności i dyspozycyjności,

    • mile widziane jest doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

    • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń