Chandon Waller & Partners Sp. z o.o
W związku z rozwojem działu kadr i płac poszukujemy osoby na stanowisko:

Lidera / Managera zespołu ds. Kard i Płac

  • Data publikacji:
  • 13-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

  Zadania: wsparcie merytoryczne zespołu przy obsłudze procesów kadrowych / płacowych, zarządzanie zespołem specjalistów ds. kadr i płac, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów, udział w projektach oraz wdrożeniach nowych rozwiązań, rozwój zasobów zespołu – ocena roczna, planowanie szkoleń, efektywna współpraca z liderami pozostałych zespołów, jak również innymi działami firmy. Wymagania: doświadczenie w zarządzaniu zespołem bądź projektem, doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, swoboda w pracy w obsłudze programów kadrowo-płacowych Optima, mile widziane doświadczenie w pracy w firmie outsourcingowej, gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności, zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność współpracy. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt B2B, możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz udział w projektach, dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, czy PPK).