Renata Miciuła
Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Magazyn- rozładunek, załadunek paczek

  • Data publikacji:
  • 16-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Aktualnie poszukujemy Panów do pracy na terenie Niemiec na magazyn do rozładunku i załadunku paczek .

Zakres obowiązków:
- Załadunek i rozładunek paczek z ubraniami

Wymagania:
- chęć do wyjazdu i pracy,
- dyspozycyjność,
- własny samochód i prawo jazdy kat. B (zwracamy koszty dojazdów do pracy),

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zagwarantowane zakwaterowanie,
- opiekę polskiego koordynatora,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  lub kontakt tel. 600009659