Firma Ogrodnicza Vitroflora poszukuje pracownika na stanowisko MAGAZYNIER do naszego zespołu.

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 19-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Trzęsacz ( woj. kuj-pom)
  • Wynagrodzenie:
  • 5100-7200
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Firma Ogrodnicza Vitroflora poszukuje pracownika na stanowisko MAGAZYNIER do naszego zespołu. Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Vitroflora jest jednym z liderów wśród producentów sadzonek roślin ozdobnych na świecie. Aby nasza produkcja była zrównoważona przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktu, wykorzystujemy własne laboratorium kultur tkankowych i nowoczesną produkcję szklarniową. Dzięki temu oraz wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi jest to możliwe. Nasza produkcja odbywa się w 3 lokalizacjach: w Polsce, Portugalii, a od 2020 roku także w Holandii. Każdego roku dostarczamy niespełna 300 odmian bylin i traw do 3000 profesjonalnych hodowców w 30 krajach. Specjalizujemy się w produkcji materiału wyjściowego roślin ozdobnych, głównie bylin i traw a także roślin rabatowych, chryzantem i innych.

Twój zakres obowiązków
• Kompletacja oraz załadunek towaru zgodnie z zamówieniami klientów.
• Udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy.
• Zabezpieczanie skompletowanych palet i paczek.
• Dbałość o przestrzeganie BHP.
• Obsługa wózka widłowego, paleciaka oraz maszyn sprzątających.

Nasze wymagania
• Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym, w tym w porze nocnej oraz w różne dni tygodnia ( także w soboty, niedziele i święta).
• Odpowiedzialność, rzetelność i efektywność w działaniu.
• Nastawienie na współpracę.

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na magazynie.

Mile widziane
• Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.
• doświadczenie w pracy na produkcji w branży ogrodniczej.

Oferujemy
• Umowę o pracę
• Najszerszy na rynku pakiet zdrowotny TU ZDROWIE
• Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięcznie,
• Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
• Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Rodzinną atmosferę w pracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń