Karolina Nowakowska
pilnie poszukiwany magazynier z prawem jazdy kat. B

magazynier-kierowca

  • Data publikacji:
  • 01-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Pilnie poszukujemy magazyniera do pracy w hurtowni z 19 letnim doświadczeniem w dystrybucji. Jesteśmy małym, ale zgranym, wspierającym się zespołem. Szukamy dodatkowych rąk do pracy.

Praca w chłodnym magazynie.

Główne obowiązki: przyjmowanie dostaw i układanie towaru na półkach, dbanie o porządek w magazynie (układanie rzeczy na swoim miejscu, wyrzucanie pustych tektur, zużytych folii do streczowania), pakowanie towaru wyjeżdżającego do Klientów zgodnie z ich zamówieniami.

Czasami będzie konieczne zawiezienie służbowym samochodem dostawczym towaru do Klientów kocowych (99% na terenie województwa małopolskiego).

Wymagania:
Prawo jazdy kat. B
Chęć pracy w zimnym magazynie
Cierpliwość (drobne kody kreskowe do odnajdywania)
Chęć pracy fizycznej (kanistry 5L-20L)

Oferujemy:
Pracę na uczciwych warunkach
Pensja podstawa plus prowizja
Praca w bardzo wspierającym zespole
Szkolenie wstępne

Prosimy o wysyłanie CV tylko osób, które szukają stałej pracy.