LOCO Service

Magazynier / Komisjoner Kolonia (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego) Praca również dla par

  • Data publikacji:
  • 29-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Köln
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Twoje zadania: Komisjonowanie z systemem Pick by Voice / Monitorem / Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki   Co jest dla nas ważne: Wiedza i doświadczenie w kompletacji zamówień jest dodatkowym atutem Dobra sprawność fizyczna Minimum 18 lat Gotowość do pracy w systemie zmianowym w temperaturze -23C   Oferujemy: Pewną prace z perspektywami (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego) Miłą atmosferę pracy Zróżnicowane możliwości Bezpłatne szkolenia min. uprawnienia na wózki widłowe Możliwość przejęcia przez firmę docelową Zapewniona bezpłatna odzież robocza Stawka do 13€ za godzinę Dopłaty za pracę na zmianie nocnej Dopłaty  za pracę w niedziele Dopłaty za nadgodziny   Można aplikować również telefonicznie: Telefon: +499114247444 Whats App: +4917610888902 Mobil: +49 17610888902 lub na adres mailowy: rekrutacja@rahmer.de