GeAT Polska Sp. z o. o.
Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) poszukuje dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy logistycznej, Kandydatów (k/m) na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 18-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Mirków/ k. Wrocławia
  • Wynagrodzenie:
  • 3700 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego

Zadania: - przyjmowanie i rozlokowywanie dostaw - komplementacja towarów - obsługa wózków widłowych czołowych oraz wysokiego składu - dbanie o porządek na magazynie Wymagania: - posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (karta UDT – warunek konieczny) - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta - pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany