HolandiaJobs

Magazynier/Orderpicker

  • Data publikacji:
  • 17-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Tilburg, Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • €9,59/h brutto

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Praca: Od zaraz

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

 Obowiązki

- Zbieranie i kompletowanie zamówień;

- Pakowanie towaru;

- Przygotowywanie towaru do wysyłki;

- Prace magazynowe

Wymagania

- Motywacja do pracy;

- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;

- Mile widzane doświadczenie w pracy na produkcji/magazynie;

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

- Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

- Szkolenie z zakresu przydzielonych obowiązków w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy

- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;

- Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;

- Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;

- Możliwość długotrwałej współpracy;

- Wynagrodzenie €9,59/h brutto;

- Opiekę polskich koordynatorów

CV prosimy przesłać na adres: angelika@holandiajobs.pl

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."