Magazynier - praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 27-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Rakszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 4742
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Rakszawa

Umowa: Umowa o pracę od 1 dnia pracy

Wynagrodzenie: 4242 zł + do 500 zł premii po 1 msc

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego niskiego składu typu "rydwan"
  • przewożenie wózkiem po 3 palety z punktu A do punktu B.
  • dbanie o porządek na magazynie
  • obsługa skanera

Wymagania wobec kandydata:

  • Chęć do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Posiadanie lub chęć wyrobienia badań sanepid
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Odzież roboczą
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Finansowy system premiowy
  • Państwowe ubezpieczenie medyczne od pierwszych dni pracy
  • Wsparcie i pomoc przełożonego przez cały okres pracy

Kontakt: Mateusz 887-770-261

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń