Center Plus
Poszukujemy osobę do pracy na stanowisko - MAGAZYNIER

Magazynier - Warszawa Białołęka

  • Data publikacji:
  • 10-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa - Białołęka
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Magazynier Warszawa – Białołęka

Opis stanowiska pracy

 • Prace magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki,

 • wykonywanie załadunków i rozładunków,

• dbanie o porządek w magazynie,

• przygotowanie i nadzór nad dokumentacją magazynową.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w magazynie,

 • znajomość procedur magazynowych,

 • uczciwość i rzetelność,

• pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania,

• uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,

• odpowiedzialność i komunikatywność,

• podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office,

Oferujemy:

• umowa o pracę,

 • praca od poniedziałku do piątku 8-16,

• stabilne warunki zatrudnienia,

 • pracę w zgranym zespole,

• pełne szkolenie bhp oraz stanowiskowe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy a.lech@center-plus.com.pl