HR Contact
Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magistra Farmacji

Magister Farmacji Konin

  • Data publikacji:
  • 23-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Konin
  • Stanowisko:
  • Farmaceuta

Dołącz do ogólnopolskiej sieci aptek i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Magistra Farmacji do apteki w Koninie.

Opis stanowiska:

  • Godziny pracy od poniedziałku do soboty od 9-21 + niedziela handlowa od 10-20.
  • Apteka jest zlokalizowana w Galerii Handlowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne + tytuł magistra farmacji.
  • Znajomość programu KAMSOFT.
  • Dobry humor i pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
  • Zapraszamy do naszego zespołu! Aplikuj już dziś!

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać!

Email: urszula.zyradzka@hrcontact.co lub telefonicznie 884 729 081

CAZ: 11828