ZAC Personalservice GmbH
W związku z dużą ilością zapytań na regionalnym rynku pracy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Malarz

  • Data publikacji:
  • 21-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Cottbus, Forst, Brandenburgia
  • Wynagrodzenie:
  • do 6000 zl brutto miesiecznie
  • Stanowisko:
  • Malarz

Twoje obowiązki:
- Szpachlowanie oraz tapetowanie
- Prace malarskie wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń
- Tapetowanie

Twój profil:
- Jesteś osoba komunikatywna
- Nie boisz się nowych wyzwań
- Jesteś otwarty na nowe umiejętności
- Posiadasz doświadczenie na powyższym stanowisku
- Cechuje Cię dokładność oraz samodzielność
- Porozumiewasz się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- zawsze świeża filiżankę kawy
- osobiste doradztwo oraz opiekę polskojęzycznego konsultanta na każdym etapie rekrutacji
- punktualne płatności
- możliwość tygodniowych wypłat
- do 30 dni urlopu oraz bonus zdrowotny
- dodatki socjalne takie jak: Weinachtsgeld/Urlaubsgeld
- miejsca pracy przy granicy z Polska

Ze względu na fakt, iż nasza oferta skierowana jest do pracowników mieszkających bezpośrednio przy granicy polskiej, nie oferujemy zakwaterowania ani diet.

Kim jestesmy?
Jesteśmy dynamiczna oraz innowacyjna firma z niezwykle zaangażowanymi właścicielami, którzy posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w branży personalnej. Aktualnie poszukujemy pracowników z dużą dawka zaangażowania i pozytywnego nastawienia.
Rozbudziliśmy Twoja ciekawość?
- oczekujemy w takim razie na Twój telefon pod numerami: +49 0355 784 25 00 / +48 784 771 208
W przypadku pytań jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach
od 8:00 do 17:00