Maciej
Malarz / Lakiernik Praca w Czechach Ku/ St.

Malarz / Lakiernik Ostrava

  • Data publikacji:
  • 02-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrava Czechy
  • Stanowisko:
  • Lakiernik

 Lakiernik

Szukamy  Lakierników do Pracy w Czechach w Ostrawie

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki:

- natryskiwanie dużych powierzchni farbą podkładową i powierzchniową dwuskładnikową

- uszczelnianie, szlifowanie dużych powierzchni

- mieszanie farb i uszczelniaczy w zalecanych proporcjach

Wymagamy:

- wykształcenie zawodowe lub udokumentowane doświadczenie w szlifowaniu, uszczelnianiu i opryskiwaniu dużych powierzchni

- czytanie dokumentacji technicznej

- pracowitość i rzetelność

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- Stabilna praca na Umowe lub na Działalność Gospodarczą

- od 250 KCZ/H na Umowe o prace

- 370KCZ/H na działalność gospodarczą

- możliwość pracy w weekendy

- zabezpieczone zakwaterowanie

- możliwość nadgodzin

- pewność terminu płatności

- dodatek rekrutacyjny 10 000 CZK