Ecojob Sp. z o.o.
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

MALARZ NATRYSKOWY – FRANCJA, ALPY

  • Data publikacji:
  • 24-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Alpy
  • Wynagrodzenie:
  • 13,31 euro brutto / h
  • Stanowisko:
  • Malarz

Praca       OD :                                    od zaraz

Praca w regionie:                                 Alpy

Główne zadania :

szlifowanie ręczne ścian - przygotowanie do malowania

malowanie ręczne ( wałkami) i pistoletem

maszynowe nakładania tynku: gipsu twardego  i zwykłego

ewentualne poprawki – retusze

maszynowe nakładanie tynku.

Oczekujemy :

  • Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia na ww. stanowisku,
  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem (zwrot kosztów)
  • Możliwa praca na wysokości,
  • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • Stawkę godzinową: 13,31 euro brutto (11,00 + 2 dodatki)
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja
  • Zwrot za dojazdy mieszkanie – praca – mieszkanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV