Marta
Malarz- prace wykończeniowe- praca w Niemczech-darmowe zakwaterowanie!

  • Data publikacji:
  • 22-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Stuttgart
  • Stanowisko:
  • Malarz

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

­wszelkie prace związane z zawodem malarza
szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
malowanie okien, drzwi, fasad
prace przy dociepleniach
inne prace wykończeniowe

Wymagania:

­prawo jazdy mile widziane
doświadczenie w pracy jako malarz
doświadczenie w pracach tapeciarskich
znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy

Oferujemy:

atrakcyjna stawka godzinowa
­armowe zakwaterowanie
kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com