Gabriela Rzemień
Obecnie dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy 2-3 osoby na stanowiska pomocnika budowalnego, tynkarza oraz malarza.

Malarz/Tynkarz

  • Data publikacji:
  • 08-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Malarz

• Oferujemy:
• minimum 12,20 € i więcej w zależności od doświadczenia, wykształcenia i stażu pracy,
• praca średnio 40/h w tyg, dodatkowo nadgodziny,
• bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
• opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

• Obowiązki:
• praca na izolacjach z zewnątrz i wewnątrz,
• obsług standardowych maszyn i dodatkowo maszyny G4 do sprzątania,

• Wymagania:
• podstawowa znajomość j. niemieckiego,
• mile widziane prawo jazdy kat. B,
• gotowość do pracy,
• sprawność fizyczna,
• odpowiedzialność

• Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 572 057 775