Vitruvion

Malarze, praca w Belgii

  • Data publikacji:
  • 14-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Polski i Belgii poszukuje podwykonawców. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną.  Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Oferujemy:

  • legalną pracę,
  • regularne opłaty faktur,
  • atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,
  • możliwość zakwaterowania,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,
  • pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
  • pomoc w zdobyciu A1,
  • pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,
  • współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym, które zajmie się dla Państwa finansami firmy,
  • premie za polecanie fachowców.

Opis stanowiska:

  • malowanie elewacji i ścian domków jednorodzinnych,
  • malowanie kontenerów,
  • planowanie i przygotowanie pracy,
  • korzystanie z aktualnych trendów i technik malowania.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.