House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach obecnie dla swojego klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik autobusów/mechanik - ze znajomością języka angielskiego K/M

  • Data publikacji:
  • 01-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Oudenaarde
  • Stanowisko:
  • Mechanik
Mechanik autobusów/mechanik K/M

Miejsce pracy: Affligem i Oudenaarde

Twoje obowiązki:
  • Konserwacja autobusów (wewnątrz i na zewnątrz)
  • Montaż części do autobusu
  • Bieżąca diagnoza i naprawa drobnych usterek np. silnika, akumulatora, wymiana opon, naprawa skrzyni biegów etc. ( w przypadku poważniejszych uszkodzeń sprzęt trafia do specjalisty)
  • Drobne naprawy spawalnicze
Pracodawca oczekuje:
  • Doświadczenia jako mechanik autobusów, lub mechanik
  • Wykształcenia kierunkowego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Chęci do pracy w nadgodzinach i weekendy
Co oferujemy?
  • Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem Belgijskim wraz z pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym, oraz prawem do belgijskiej emerytury
  • Zakwaterowanie płatne w wysokości 72 euro/ tydzień (pokoje jednoosobowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, od 15.60-16.41 Euro brutto/h+ premia za nadgodziny+ premia za pracę na telefon+ kupon żywnościowy
  • Nawet 125 Euro brutto zwrotu kosztów dojazdu, po przepracowanych czterech tygodniach+ coroczny bonus 8,33% rocznego wynagrodzenia+ bonus wakacyjny 15,38% rocznego wynagrodzenia
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929 Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de