Firma ANBUD to firma z długoletnim doświadczeniem działająca na rynku krajowym oraz zagranicznym. Jesteśmy dostawcą ciągników rolniczych i maszyn budowlanych. Poszukujemy mechanika ciągników rolniczych.

Mechanik ciągników rolniczych

  • Data publikacji:
  • 09-05-2023
  • Jędrzejów Nowy, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Kałuszyn
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Zakres obowiązków:
• Diagnozowanie stanu technicznego ciągników rolniczych.
• Usuwanie usterek i awarii ciągników rolniczych.
• Wykonywanie kompleksowych napraw ciągników rolniczych.
Oczekiwania:
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży rolniczej lub budowlanej
• Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki maszyn rolniczych i budowlanych
• Podstawowa wiedza z zakresy pneumatyki i hydrauliki
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Ciekawą pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Szkolenia serwisowe
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Dobrą atmosferę pracy
• Praca stacjonarna, możemy zapewnić mieszkanie oraz samochód służbowy