Mechanik Dania

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Mechanik

poszukujemy mechaników Samochodowych, ciężarówek, przyczep oraz motocykli do Danii, Szwecji oraz Norwegii

·         Główne zadania:
·         Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów osobowych, przyczep, motocyklii
·         Diagnostyka, wyszukiwanie usterek, również elektrycznych
·         Wymiana części i płynów eksploatacyjnych, elektryki
·         Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów
-          Utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:
·         Ukończony zawód Mechanik pojazdów samochodowych (osobowych lub ciężarowych) lub pokrewny
·         Praktyczne doświadczenie w zawodzie

  • Umiejętność diagnozowania usterek

·          Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych jest zalecana
·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
duńska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie : 16-26 Euro brutto/godzinę w zależności od doświadczenia
możlliwość pracy do 60 godzin tygodniowo
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie
liczne bonusy i dodatki

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Mechanik Dania

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń