Jobest Services

Mechanik maszyn rolniczych

  • Data publikacji:
  • 16-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Agen
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

- praca w warsztacie

- naprawa maszyn rolniczych

- demontaż i montaż uszkodzonych części , konserwacja maszyn

WYMAGANIA :

- doświadczenie na w/w stanowisku

- samodzielność,dobra organizacja pracy

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 13,89 euro /h brutto

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500 , 788564136 lub mail- jobest.pl@gmail.com