PF-Gruppen
Mechanik maszyn rolniczych - praca w Danii

Mechanik maszyn rolniczych

  • Data publikacji:
  • 12-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • 13500
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Informacje

Numer oferty I-150

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakończenie prac: na stałe

Ilość wakatów: 2

Opis projektu

Praca w warsztacie maszyn rolniczych, od poniedziałku do piątku. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane awarie i dodatkowe godziny również w soboty.

Język angielski jest wymagany, przełożonym jest Duńczyk.

Oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe, mechaniczne),
  • Doświadczenie w spawaniu maszyn rolniczych i umiejętności ślusarskie będą dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność, praca na stałe
  • Odpowiedzialność i sumienność

Zakres obowiązków

  • Naprawa, konserwacja i modernizacja ciągników, maszyn i sprzętów rolniczych,
  • Serwis oraz przeglądy okresowe maszyn rolniczych,
  • Diagnostyka i usuwanie usterek,
  • Optymalizacja maszyn,
  • Doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny
  • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

Oferujemy

  • Stawkę godzinową: 150 kr brutto +12,5 % pieniądze wakacyjne
  • Dodatek świąteczny 10,5 % do każdej przepracowanej godziny wypłacany na koniec zatrudnienia, albo na koniec roku.

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​:

(9500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne - 10500 PLN

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego