Poszukujemy pracownika na stanowisko: mechanik maszyn rolno-szkółkarskich

Mechanik maszyn rolno-szkółkarkich

  • Data publikacji:
  • 07-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • 175 dkk brutto na start
  • Stanowisko:
  • Mechanik
Informacje
Mechanik maszyn rolno-szkółkarskich
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Zakończenie prac: na stałe
Możliwość zjazdów co 4-5 tygodni na tydzień lub dwa
Ilość wakatów: 2

Oczekujemy
Znajomość języka angielskiego,
Samodzielność i odpowiedzialność,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Preferowane wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe, mechaniczne),
Doświadczenie w spawaniu maszyn rolniczych i umiejętności ślusarskie będą dodatkowym atutem,
Dyspozycyjność, praca na stałe,
Odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 13500 PLN
11700 podstawa + 1800 PLN pieniądze wakacyjne
Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Zakres obowiązków
Naprawa, konserwacja i modernizacja ciągników, maszyn i sprzętów szkółkarskich,
Serwis oraz przeglądy okresowe maszyn,
Diagnostyka i usuwanie usterek,
Optymalizacja maszyn,
Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia.

Opis projektu
Praca w warsztacie maszyn rolniczych, od poniedziałku do piątku. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane awarie i dodatkowe godziny również w soboty.
Język angielski jest mile widziany, ale niekonieczny.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń