Mechanik - montaż i składanie unikalnych przyczep

  • Data publikacji:
  • 21-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 2000.00 - 2400.00 EUR netto
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale montażu i składania unikalnych przyczep
  • Praca na rysunku technicznym
  • Instalacja rurociągów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Montaż złącz, przewodów elektrycznych
  • Instalacja i wyważanie osi
  • Przeprowadzanie testów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako mechanik samochodowy.
  • Dbałość o detale
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategorii B).
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 500 do 600 euro tygodniowo w zależności od doświadczenia.
  • Darmowe zakwaterowanie w pojedynczym pokoju lub kawalerce.
  • Transport do miejsca pracy.
  • Umowa o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach na terenie kraju.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń