HR Navigator

MECHANIK PRZEMYSŁOWY - NIEMCY PRACA TURYNGIA

Zadania:

  • Konserwacja i naprawa urządzeń i części urządzeń
  • Kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów mechanicznych
  • Dokonywanie bieżących napraw
  • Usuwanie usterek

 Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zawodzie lub na w/w stanowisku
  • Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.