KLAVER Sp. z o.o.
Mechanik samochodów ciężarowych- Belgia- praca od zaraz

Mechanik samochodów ciężarowych- Belgia

Mam dla Ciebie propozycję:

Stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Belgia

Wymagania:

- doświadczenie/ kwalifikacje zawodowe

- znajomość mechaniki samochodowej

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- chęci i motywacja do pracy

- komunikatywność i owartość w kontaktach

Zakres obowiązków:

- diagnostyka i obsługa pojazdów ciężarowych

- przeglądy techniczne pojazdów

- przeglądy tachografów

- konserwacje/naprawy

- wymiana części

- prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:

- umowę o pracę na dłuższy okres czasu

- zakwaterowanie oraz transport do pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!