Michael Auto Serwis Żory
Praca dla mechaników oraz elektroników samochodowych i motocyklowych.

mechanik samochodowy

Praca dla mechaników oraz elektroników samochodowych i motocyklowych.

Dołącz do zespołu MICHAEL AutoSerwis i realizuj z nami naszą wizję i wartości! To dzięki naszym współpracownikom jesteśmy jednym z najnowocześniejszych serwisów samochodowych w Żorach i okolicy.

MICHAEL AutoSerwis w Żorach oferuje pracę na wyżej wymienionych stanowiskach.

Opis stanowiska

  • Bieżące naprawy pojazdów samochodowych lub motocykli

  • Serwisowanie pojazdów zgodnie z zaleceniem producenta

  • Umiejętność posługiwania się oraz wykorzystywania informacji z programów diagnostycznych

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania usterek oraz naprawy i wymiany zużytych części

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Wiedza z zagadnień budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych lub motocykli

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń i rozwoju współpracowników

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami

  • Stabilne warunki zatrudnienia