Lupa-Personal
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich! Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

  • Data publikacji:
  • 25-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • 95643 Tirschenreuth
  • Wynagrodzenie:
  • - stawka: 15€ brutto/H + 40€ netto diety dziennej
  • Stanowisko:
  • Mechanik Samochodowy

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – 95643 Tirschenreuth
Nr ref: MECH-TIRSCH/DE/2023

Opis stanowiska:
- diagnoza i naprawa samochodów osobowych różnych marek
- montaż elementów karoserii
- serwis klimatyzacji
- praca od pn. do pt. w godz. 8:00- 17:00
- stawka: 15€ brutto/H + 40€ netto diety dziennej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: MECH-TIRSCH/DE/2023

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń