Fidenti Personal GmbH
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Mechanik-Ślusarz 16,- €/ Darmowe zakwaterowanie / Niemcy (Aurich)

  • Data publikacji:
  • 03-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Aurich
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Mechanik / Ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy, Aurich

Obowiązki:

  • montaż elementów elektrowni wiatrowych
  • modyfikacja i montaż maszyn produkcyjnych z użyciem różnych technik śrubowania
  • naprawa i konserwacja maszyn
  • prace ślusarskie

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe jako ślusarz maszyn, mechanik samochodowy, metalowiec itp.
  • doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta za każdy przepracowany dzień 28,- € netto
  • darmowe zakwaterowanie
  • stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • długoterminowa praca w jednym miejscu
  • płatne nadgodziny
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."