Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

MECHANIK URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH, CHŁODNICZYCH I SANITARNYCH (K/M)

  • Data publikacji:
  • 01-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Monachium
  • Stanowisko:
  • Mechanik

PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech - München, działającego w branży grzewczo-sanitarnej, poszukujemy mechaników urządzeń grzewczych, sanitarnych i chłodniczych.

Opis stanowiska pracy:

- montaż wymiana i konserwacja liczników wody, ciepła, i urządzeń grzewczych.

- rozpoznanie i  samodzielna naprawa usterek,

- prowadzenie dokumentacji,

- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie –> stawka wzrastająca + diety,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie,

- praca w systemie jednozmianowym,

- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagamy:

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub wyksztalcenie kierunkowe,

- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem,

- znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.

www.diwa-personalservice.pl