Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Poszukujemy na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (m / k) blisko granicy

  • Data publikacji:
  • 25-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Cottbus
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (m / k)

miejsce pracy: Cottbus (Chociebuż) - Niemcy

Oferta:

  • praca blisko granicy
  • niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • oferta BEZ zakwaterowania
  • płatne nadgodziny, urlopy, premie

Benefity:

  • zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe
  • i wiele innych!

Obowiązki:

  • przegląd, konserwacja, naprawa systemów na terenie zakładu
  • utrzymanie ruchu maszyn
  • praca trzyzmianowa

Wymagania:

  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • język niemiecki komunikatywny

info@walterfachkraft.pl

Tel.  + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń