KLAVER Sp. z o.o.
Praca za granicą

Mechanik/Spawacz – Belgia

  • Data publikacji:
  • 16-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Dla belgijskiej firmy specjalizującej się budowie, naprawie i konserwacji przyczep poszukujemy wszechstronnego mechanika – spawacza.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki i spawalnictwa

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi

Zakres obowiązków:

- spawanie blach różnej grubości

- prace konserwacyjne

- naprawy

Oferujemy:

- pracę w godz. 8:00 – 16:30  z półgodzinna przerwą

- możliwość pracy w nadgodzinach

- stawkę godzinową od 14,80 – 21,56 €/ h brutto w zależności od doświadczenia i z możliwością szybkiej podwyżki (po okresie próbnym)

Zainteresowany? Zadzwoń!!

Dominika +48 570 901 033
Kamila: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)