Joanna

Media Planner

  • Data publikacji:
  • 05-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. E-marketingu

Twój zakres obowiązków:

Praca z systemami dedykowanymi do rezerwacji czasu reklamowego,

Obsługa zleceń i kontraktów - w tym m.in.: przygotowanie, ewidencjonowanie i organizowanie dokumentów, analizowanie wyników i optymalizacja, rozliczanie kampanii, przygotowanie do fakturowania,

Prowadzenie kampanii reklamowych online, czyli:

- Analizowanie wyników, optymalizacja na podstawie danych i wskaźników opłacalności

- Szukanie i testowanie nowych rozwiązań optymalizacyjnych

- Raportowanie wyników kampanii

Monitorowanie działań konkurencji i trendów w reklamie online

Research rynków

Współpraca z innymi działami firmy.

Sprawdzisz się u nas jeśli:

Masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w planowaniu optymalnych kanałów mediowych dla kampanii marketingowych, zakupie mediów, monitoringu i optymalizacji kampanii,

Posiadasz praktyczną umiejętność analizy danych z wykorzystaniem takich wskaźników, jak: ROAS, CTR, GRP, CR,

Cechuje Cię systematyczność i dokładność w działaniu,

Potrafisz dobrze zarządzić sobą w czasie,

Masz umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją czasu,

Łatwość nawiązywania kontaktów, budowania i podtrzymywania relacji,

Wychodzisz z inicjatywą i działasz odważnie,

Lubisz pracować w zespole i chcesz być traktowany po partnersku,

Interesujesz się marketingiem online.

To oferujemy:

Kreatywna i samodzielna praca w dynamicznie rozwijającej się agencji digitalowej,

Umowę z oparciu o współpracę B2B,

Indywidualna ścieżka rozwoju uwzględniająca Twoje predyspozycje i preferencje,

Prywatną opiekę medyczną Lux-Med,

Kartę Medicover Sport,

Towarzystwo, w którym na pewno nie zaznasz nudy,

Dużą samodzielność i ciekawe projekty,

Opiekę Digital Project Managera.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń