Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Mistrz obróbki skrawaniem – okolice Bytomia

  • Data publikacji:
  • 30-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bytom

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

  Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie wydziałem obróbki skrawaniem
  • przygotowywanie planów produkcyjnych
  • Realizacja i nadzór nad terminową i jakościową realizacją zleceń produkcyjnych, w zakresie prac obróbczych,
  • Rozwiązywanie problemów występujących podczas procesu,
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy podległych pracowników,

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień i procesów obróbki skrawaniem konwencjonalnej i CNC
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka, mikromierz, itp.)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywność, sumienność, samodyscyplina, Umiejętności organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,