Otwieramy nowe oddziały w Polsce i poszukujemy młodych, ambitnych osób do branży finansowej

Mł. doradca / Doradca / Ekspert ds. finansów i ubezpieczeń

  • Data publikacji:
  • 06-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Białystok, Suwałki, Łomża, Ostrołęka
  • Wynagrodzenie:
  • 5000 - 30000
  • Stanowisko:
  • Doradca

Rozwijając nowy obszar w Polsce, pragniemy zbudować ambitny i koleżeński zespół! Naszym celem jest zdominować wschodnią Polskę.

Największa w Polsce firma planowania finansowego oparta na wzajemnej współpracy ekspertów i doradców zatrudni osoby z doświadczeniem oraz chcące poznać świat finansów.

Ile czasu chcesz poświęcić oraz ile zarobić - zależy od Ciebie.

Obowiązki

Eksperci znają, więc pozwólcie, że opiszę osobom mniej doświadczonym, czego mogą się nauczyć! :)

  • analizować potrzeby klientów indywidualnych/biznesowych
  • analizy umów, które klienci już mają, ocena posiadanych rozwiązań, doradztwo
  • doradztwa w zakresie produktów finansowych
  • pozyskiwania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
  • wybór własnej ścieżki sprzedażowej (ubezpieczenia, kredyty, leasingi, inwestycje, nieruchomości), która sprawi Ci przyjemność
  • sprzedawać

Zapewniamy m.in.

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne (5000 - 35000 zł)
  • gwarancję rozwoju według ścieżki kariery, brak ograniczeń
  • wiele wiele szkoleń branżowych oraz produktowych
  • elastyczny czas pracy
  • współpraca B2B lub umowa zlecenie
  • wsparcie menagera, kierownika, zespołu - tworzymy nasze miejsce pracy wspólnie
  • konkursy
  • benefity pozapłacowe
  • motywację i szczerość

Mile widziane osoby ambitne, studenci - Wasza energia jest niezastąpiona

Z nami zdobędziecie wiedzę, licencje, uprawnienia do dystrybucji ubezpieczeń i produktów finansowych ze WSZYSTKICH towarzystw i banków w Polsce.

Warunek konieczny: wykształcenie min. średnie

Głównie będziesz odpowiedzialny za profesjonalne doradztwo w wybranym zakresie:

  • kredytów i leasingów
  • ubezpieczeń majątkowych i na życie
  • oszczędzania i inwestowania pieniędzy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń