młodszy specjalista ds. kadr

Młodszy Specjalista ds. Kadr

Lokalizacja: Warszawa (Ochota)

Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę

Idealna oferta dla osoby, która chciałaby podnosić swoje kompetencje w aspektach kadrowych w przyjaznej atmosferze. „Nie ma problemów – są tylko rozwiązania” - jest to motto przewodnie pracodawcy, który działa na rynku od ponad 20 lat. Praca i rodzinna atmosfera mogą iść w parze! Zaaplikuj

JobNonStop

Zakres obowiązków:

  • zatrudnianie oraz zwalnianie pracowników w systemie Symfonia Kadry i Płace (umowa o pracę, pśw. pracy)
  • obsługa umów o pracę oraz umów zlecenia
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie (ZUA, ZWUA, ZZA) w systemie Płatnik
  • prowadzenie akt osobowych
  • ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności w systemie
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu/zarobkach

Oczekujemy:

  • bardzo dobra - praktyczna znajomość Excel
  • praktyczna znajomość systemu Symfonia ERP
  • znajomość programu Płatnik
  • doświadczenie w pracy w dziale kadr min. rok
  • analityczny umysł

Oferujemy:

  • miłą atmosferę i pomocny zespół
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia branżowe

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń