Assunto
Poszukujemy pracownika

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

  • Data publikacji:
  • 20.12.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Okolice Rzeszowa
  • Branża:
  • Pozostałe
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. HR / Rekruter

Firma rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta z branży produkcyjnej zatrudni osobę na stanowisko:

Zadania: Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, Selekcja aplikacji, Wywiady telefoniczne/Skype z kandydatami, Rozmowy rekrutacyjne, Kontakt z wnioskodawcą na każdym etapie procesu, Udzielanie odpowiedzi kandydatom, Koordynacja zatrudnienia pracowników APT po stronie BSH, Weryfikacja ewidencji czasu pracy pracowników APT, Organizacja pierwszego dnia pracy, Prezentacja adaptacyjna.

Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne/zarządzanie zasobami ludzkimi/psychologia, Umiejętność swobodnej komunikacji z ludźmi, Znajomość MS Office (Excel), Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, Doskonała organizacja pracy, sumienne wykonywanie obowiązków.

Oferujemy: Pracę w doświadczonym zespole, Atrakcyjne wynagrodzenie, System szkoleń wdrażający do pracy, Niezbędne narzędzia pracy.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij CV na adres praca@assunto.pl w tytule wpisując "Młodszy Specjalista ds. rekrutacji" bądź skontaktuj się pod nr tel.: 794 796 328

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń