Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy(a) Specjalist(k)a ds. Eksportu

  • Data publikacji:
  • 17-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Gościeradów
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jako jeden z liderów wśród producentów drzwi na polskim rynku posiadamy hale produkcyjne i magazynowe w 3 lokalizacjach, gdzie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Stale się rozwijamy, zwiększając liczbę produkowanych drzwi, ościeżnic i innych produktów oraz rozszerzając swoją obecność na rynkach zagranicznych - produkty ERKADO dostępne są już w 35 krajach na całym świecie, bo DRZWI TO NASZ ŚWIAT.

Młodszy Specjalist(k)a ds. Eksportu

Miejsce pracy: Gościeradów, pow. kraśnicki, woj. Lubelskie

Twój zakres obowiązków:

- zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klienta;
- kompleksowa obsługa zamówień klientów, nadzór nad ich realizacją, kontrola należności klientów;
- współpraca z wewnętrznymi działami firmy;
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

- swobodna komunikacja w jęz. francuskim;
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- wysoka kultura osobista;
- otwartość na nowe wyzwania, chęci do rozwoju na danym stanowisku;
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
- znajomość in. jęz. obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i rozwoju;
- możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań;
- ubezpieczenie grupowe;
- atrakcyjny pakiet socjalny.

Proszę o dodanie do cv poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchy