KLAVER Sp. z o.o.
MONTAŻ PIECÓW – PRACA W BELGII

Zakres obowiązków:

•           montaż mechaniczny (montaż wstępny i końcowy) wysokiej jakości drewna do zabudowy

•           współpraca z programistami CNC

•           przeprowadzanie kontroli

Wymagania:

•           wymagane minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie, dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra kondycja fizyczna

•           mile widziane prawo jazdy kat. B

•           doświadczenie w montażu zespołów mechanicznych

Oferujemy:

•           Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonami na posiłki

•           Ustawowe 20 dni urlopu i 12 dni ADV

•           Praca od poniedziałku do piątku, 38 godzin tygodniowo.

•           pokoje 1 osobowe z aneksem kuchennym i łazienką

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Wiktoria + 48 731 901 913

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450