ABC Work
Montaż wentylacji i klimatyzacji

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako  Montaż wentylacji i klimatyzacji

Opis stanowiska:

  • Montaż  centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i pomp wodnych,
  • Pomiar i układanie rur oraz podłączanie sieci (chłodziwa, wody, powietrza itp.)
  • Sporządzanie schematów instalacji elektrycznych, płynów
  • Naprawianie, przemysłowych instalacji cieplnych, pomp ciepła, ogrzewań indywidualnych i komunalnych.
  • Instalowanie, sprawdzanie i naprawianie filtrów powietrza.
  • Monitorowanie działania instalacji chłodniczej, klimatyzacyjnej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia
  • Samochód służbowy z kartą paliwową.
  • Szkolenia dostosowane do Twoich zainteresowań i potrzeb.
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie montera  HVAC
  • Prawo jazdy
  • Dobra znajomość angielskiego
Wyślij CV na adres info@abcwork. eu  Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444