InterKadra Sp Z O.O.
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Montażysta szyb samochodowych

  • Data publikacji:
  • 10-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Monter

Aktualnie, w związku z prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr. ref: MSS/0619/KAT

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w systemie jednozmianowym 8-16,
• możliwość zdobycia premii uznaniowej,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• możliwość rozwoju posiadanych kompetencji.

Zadania:
• montaż szyb samochodowych w punkcie serwisowy,
• wymiana oraz naprawa szyb samochodowych,
• obsługa klientów w punkcie serwisowym.

Oczekujemy:
• prawo jazdy kat. B,
• minimum 1 rok doświadczenia w pracy mechanika samochodowego lub na podobnych stanowiskach,
• znajomość branży motoryzacyjnej,
• samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• 3 letnie doświadczenie w pracy przy montażach szyb samochodowych.
Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV z dopiskiem: Montażysta szyb samochodowych; na adres mailowy: z.gorecka@interkadra.pl lub kontakt telefoniczny: 506-022-826
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).