Eurokontakt lic 15892
Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje pracownika: Monter fasad

Monter fasad

  • Data publikacji:
  • 07-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Francja Rennes
  • Wynagrodzenie:
  • 13000-14000
  • Stanowisko:
  • Monter

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje pracownika: Monter fasad

Opis stanowiska:
  • realizacja montażu fasad budynku biurowego czterokondygnacyjnego (parter + 3 piętra) z podnośników koszowych i/lub rusztowań, przy pomocy elektronarzędzi i narzędzi ręcznych
  • fasady do montażu na przygotowanej bazie betonowej: izolacja / szkielet aluminiowy / kasety okładzinowe aluminiowe / wykończenia aluminiowe (skręcane)
  • prace przygotowawcze na budowie, prace porządkowe, dbałość o powierzone narzędzia pracy i miejsce pracy.
  • Szef ekipy DODATKOWO: kontakt z kierownictwem i nadzorem budowy, czytanie planów, nadzór nad pracami ekipy, pilnowanie godzin, zgłaszanie wszelkich problemów (związanych z pracą Klientowi, administracyjno-kontraktowych Opiekunowi), odpowiedzialność za stan zakwaterowania i powierzone narzędzia pracy
Wymagania:
  • wymagane doświadczenie w montażu fasad, czytaniu planów budowlanych, obsłudze narzędzi
  • pracowitość,
    sumienność, rzetelność, dobra kondycja fizyczna, dokładność, wyczucie i zaangażowanie
  • brak lęku wysokości i przestrzeni
  • wymagany francuski u szefa ekipy
  • wymagane badania wysokościowe

Oferujemy:
  • Stawkę godzinową minimum 16,00 euro, szef ekipy 17,00
  • Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy
  • Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  • Dodatkowo płatne nadgodziny
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  • Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne

rekruter Joanna

tel.  690999742

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń