Marta
Monter fasad i dachów warstwowych- praca w Niemczech – atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów konstrukcyjnych, paneli ściennych, pokryć dachowych z płyt metalowych (blacha trapezowa), szklanych i innych prefabrykatów
  • Osadzanie, montaż drzwi i okien
  • Spawanie, obsługa wiertarki, szlifierki i innych elektronarzędzi
  • Praca na wysokości z drabiny lub podnośnika

Wymagania:

  • Zawód ukierunkowany jako: monter konstrukcji metalowych, dekarz, cieśla konstrukcyjny, ślusarz budowlany lub pokrewny
  • Aktualne doświadczenie zawodowe m.in w montażu blach trapezowych i innych pokryć dachowych i ściennych
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • Posługiwanie się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka)
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy nawet na stałe
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.

Mail z dopiskiem: Monter fasad- Niemcy

tel. +48 577 901 944