Arcon Personalservice GmbH
Pilnie poszukujemy Montera Instalcji Grzewczych , Sanitarnych

Monter Instalacji Grzewczych

  • Data publikacji:
  • 06-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Opis oferty pracy:

Poszukujemy Monter Instalcji Grzewczych i Sanitarnych do pracy na terenie Niemiec :

Zadania :
- zakładaniu, montażu, planowaniu i uruchamianiu instalacji sanitarnych i grzewczych
- dokonywaniu przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji, napraw oraz rozwiązywaniu problemów istniejących instalacji i systemów
- budowie oraz modernizacji w obszarze ogrzewania i instalacji sanitarnych

Wymagania :
- wyksztalcenie jako monter instalacji gazowych, grzewczych lub sanitarnych lub doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole oraz orientacja na serwis i obsługę klienta
- prawo jazdy kategorii B
- gotowość do prac montażowych na terenie Niemiec
- dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony
- atrakcyjne wynagrodzenie 14€ brutto +dieta za godzine 7€
- indywidualna polskojęzyczna osoba do kontatu
- dodatki urlopowe i swiateczne
- do 30 dni urlopu w roku

Zapraszam zainteresowanych do kontaktu 004934130853820 (p. Monika) ( pon - piatku w godz : 8:00 -16 .00 )

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

 yrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”