Agnieszka Möller

Monter Instalacji grzewczych i sanitarnych

QuickJobs.de-Personal Management.

Przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Monter instalacji grzewczych sanitarnych i klimatyzacyjnych

Region:

Rheinland-Pfalz

Miejscowość:

Ludwigshafen

Oferujemy:

-3200 €/mies.(brutto)= około 18,50/h (brutto)

-umowa na pełny etat, na czas nieokreślony

-40h/tyg. (pon.-piąt. Od 06:00 do 15:00)

-30 dni urlopu

-zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zakres obowiązków:

-ogólne prace montera urządzeń grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych

-montaż jedynie przemysłowy, nie u klientów prywatnych

Wymagania:

-co najmniej kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

-nie wymagamy wykształcenia kierunkowego

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-prawo jazdy kat.B- mile widziane

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

 agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".