Monter instalacji sanitarnych / Hydraulik - BELGIA

  • Data publikacji:
  • 17-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

zukamy pracowników szukających stabilnej i długoterminowej współpracy. Poszukujemy osób solidnych i odpowiedzialnych. Praca z zapewnionym i darmowym zakwaterowaniem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
montaż instalacji sanitarnych i hydraulicznych,
budynki prywatne lub komercyjne,
nowe budownictwo lub obiekty w trakcie renowacji

WYMAGANIA:
- co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy montażu instalacji hydraulicznych, sanitarnych
- język angielski (w stopniu komunikatywnym)
- chęci i motywacja do pracy
- prawo jazdy kat.B (mile widziany własny samochód - dopłaty dla kierowcy)

Oferujemy:

- umowa na polskich warunkach,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie – stawka uzależniona od doświadczenia
- darmowe zakwaterowanie w dobrym standardzie
- opiekę koordynatora
- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 451-194-534.