Firma branży elektrycznej, sanitarnej, HVAC, mechanicznej, specjalizująca się w obsłudze zakładów przemysłowych na terenie górnego śląska zatrudni pracowników na stanowisku:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I HVAC

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.
  • montaż urządzeń Sanitarnych: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.
  • wykonywanie prac związanych z budową nowych/ przebudową istniejących instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.
  • Utrzymanie i bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie-techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,
  • praktyczna wiedza w zakresie montażu instalacji,
  • znajomość branży sanitarnej,
  • umiejętność czytania i interpretowania schematów,
  • praktyczna obsługa maszyn, urządzeń i elektronarzędzi hydraulicznych,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut,
  • certyfikaty, autoryzacje producentów do montażu urządzeń – dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalno- pracowniczy,
  • rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,
  • profesjonalne zaplecze techniczne,
  • niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń