Monter izolacji termicznej – Niemcy

  • Data publikacji:
  • 23-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Aktualnie dla naszego Klienta, polskiej spółki, w związku z realizacją projektu w Niemczech poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Montera izolacji termicznej

Praca w: Niemczech

Twój zakres obowiązków:

  • Układanie wełny i obróbki blacharskiej

Nasze wymagania:

  • chęć i możliwość do wyjazdów za granicę,
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Techniczna i praktyczna wiedza montażu systemów izolacyjnych
  • Mile widziany Certyfikat SCC
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Nasz klient oferuje:

  • pracę na podstawie polskiej umowy bezpośrednio z polskim pracodawcą,
  • Polską umowę o pracę podpisywana na 2,5 roku
  • Stawkę 12-15 euro za godzinę netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość nadgodzin
  • Zapewnione zakwaterowanie i transport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w wiadomości pod ogłoszeniem wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Progres HR Poland Sp. z o.o. , moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, w celu weryfikacji kandydatury pracownika tymczasowego przez Klienta, u którego praca byłaby wykonywana

Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontaktgrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest: adres korespondencyjny: e-mail: IODgrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.